Studentska I Omladinska Zadruga BULEVAR- Beograd,Kneginje Zorke 5- pronadjite posao-ostavite svoj cv - kontaktirajte nas na e-mail ili telefone-011/3650-156; 011/3650-157 ; 011/ 3650-158 ; 011/ 3650-159 -STUDENTSKI SERVIS-
Studentska zadruga BULEVAR Beograd
Pretražite oglase
zadajte tekst:

rss 2.0
atom

vi ste posetioc broj:

007653

Omladinska zadruga Bulevar ima veliku ponudu poslova za studente Beograd

Za potrebe poslodavca iz Beograda tražimo radnike na radnom mestu:

DIGITAL MARKETING STRUČNJAK

Digital Marketing Menadžer je zadužen za promociju celokupnog biznisa ili konkretnog proizvoda na internetu, kroz različite kanale komunikacije. Najčešće to podrazumeva promociju kroz društvene mreže (Fejbuk, Instagram), pozicioniranje sajta na pretraživačima kroz optimizaciju i oglašavanje (SEO i Google Ads), komunikaciju kroz email marketing, kao i merenje rezultata i analizu kroz različite alate za analitiku, poput Google analitike ili Fejsbuk Insights alata.

Ukoliko smatraš da je ovo pravi posao za tebe, prijavi se na broj telefona:
061/325-0005
Ili na mejl:
poslovi@ozbulevar.rs

23 - Apr - 2020
poslovi@ozbulevar.rs 0613250005

Omladinska zadruga Bulevar ima veliku ponudu poslova za studen Beograd

WEB ADMINISTRATOR

Zadaci radnog mesta
Kreiranje i administrativno održavanje sadržaja vebsajta (proizvodi, opisi, novosti, promocije, redovno ažuriranje)

Rad na povećanju posećenosti sajta i povećanju prometa web shopa

Redovna komunikacija sa službom komercijale u cilju razmene informacija o proizvodima koji čine sadržaj vebsajta

Kreiranje promo tekstova i grafike za potrebe internet marketinga

Uslovi i potrebno iskustvo
Iskustvo u korišćenju programa Excel i Photoshop

Iskustvo u radu na administraciji vebsajtova

Odlično znanje engleskog jezika

Prednosti
Iskustvo u radu na administraciji e-commerce CMS-a

Poznavanje osnovnih web tehnologija (HTML, CSS)

Poželjno poznavanje rada u Wordpress platformi

Komunikativnost i iskustvo u timskom radu

Prijavite se na mejl poslovi@ozbulevar.rs ili na broj:  061/325-0005

poslovi@ozbulevar.rs  061/325-0005

omladinska zadruga Bulevar Beograd, Bircaninova 42 , na Slaviji

Trazimo studenta ( IT smera ) za rad preko omladinske zadruge sa znanjem instalacije kompjutera i bazicnim operacijama na hardveru (podesavanja BIOS-a, eventualno zamena hard diska...). Potrebno je da poznaje instalaciju za operativni sistem Windows, office paketa, i dr .instalaciju sotvera , podesavanje mreze racunara itd ..pozeljno je da ima vozacku dozvolu , ...i da stanuje blizu Slavije..
Razgovor sa kandidatima u poslovnici zadruge Bircaniniova 42 na Slaviji /
cv na e mail office@ozbulevar.rs , kontakt 061.6000.290 011/3650-159

03 - Apr - 2020
office@ozbulevar.rs 061.6000.290 ; 011.3650158

TESTIRANJE 3D MODELA
Opis posla:
Potrebni studenti arhitekture ili građevine za rad na testiranju 3d modela.

Uslovi:
Student gradjevine ili arhitekture

Radno vreme:
osam sati dnevno, dogovor oko smena

Cena sata:

36,000rsd

Prijavite se za poziciju TESTIRANJE 3D MODELA na brojeve telefona omladinske zadruge:

mob. tel:

060/6001-655

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 – Birčaninova 42
11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete i u kom gradu živite,

napišite i Vaš članski broj ako ste već član omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

27 - Mar - 2020
poslovi@ozbulevar.rs 0606001655

Omladinska zadruga Bulevar Beograd

Za poslodavca sa teritorije Beograda, tražimo za poslove:

ADMINISTRATIVNI RADNIK

Opis posla:
Administrativni poslovi
Prijem pošiljki
Slanje i pakovanje pošiljki

Po dogovoru sa poslodavcem.
Uslovi:
Ekonomski fakultet
Početna plata:
50.000rsd

Lokacija:
Autokomanda.

Prijavite se za poziciju ADMINISTRATIVNI RADNIK na brojeve telefona omladinske zadruge:

063/266-307

Poslovnica 2 - Birčaninova 42

pon-pet 8-17 čas.

sa naznakom za ADMINISTRATIVNI RADNIK

poslovi@ozbulevar.rs 063266307

Obrasci i obavestenja:

-ZAHTEV ZA CLANSTVO
-cenovna ponuda
-biografija (cv rezime)
-uput za rad
- pojedinacni ugovor
-generalni ugovor
-primer_kalkulacije
-najniza osnov. doprinosa
-povreda na radu
-izvestaj o prof.oboljenju
-saglasnost za_ucenike
-izvestaj-radni_ucinak
-KARNET DNEVNI
-ovlascenje-punomocje
-Zahtev potraznje radnika
-zahtev-izrada ponude,
-ugovor-strucna preksa
-primer kopije dokumenata
-misljenje-javne nabavke
-misljenje- PDV
-obavestenje za PPP PD
-Pravilnik Osnov.za pdv
-obaveze ugovaraca
-unapred PIO prijava
-"Tumacenje-PP.poslovi mogu iz delatnosti poslodavca.
-"Ministarstvo-ustupljenog radnika kontrolise korisnik usluge.
-anex,zastita podataka o licnosti

Usluge
Omladnske zadruge

Nudimo brz i kompletan servis poslodavcima za sve
profile radnika, na svim lokacijama u Beogradu i svim većim gradovima Srbije. detaljnije >

Radimo po principu HITNOG SERVISA,
na telefonski poziv.

Oglasi
Bulevar omladinska zadruga

Trazite posao? Trazite radnike? Pogledajte oglase na nasem sajtu! detaljnije >

Postavite svoj oglas na nas sajt i ocekujte brz odziv.
Mi smo jedan od najposecenijih sajtova za zaposljavanje u Srbiji!

Radno vreme omladinske zadruge od 8-17 časova , subotom od 8-12 , brzo do posla !.....hitan servis za poslodavce..!OMLADINSKA ZADRUGA-STUDENTSKI SERVIS BEOGRAD-tel.060-6000-290